A Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium humán tagozata „Arany – láz” címmel irodalmi vetélkedőt hirdet 6. és 7. osztályos általános iskolás diákok részére. A versenyen 3 fős csapatok indulhatnak.A vetélkedő témája:

1. Arany János élete

2. Arany balladái

3. ToldiA vetélkedő menete:1. forduló

A megadott témakörökből összeállított feladatsort kell megoldaniuk és beküldeniük a csapatoknak a megadott határidőig postai úton (Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, 6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 6-8.).

Az első forduló feladatlapja a csatolt dokumentumból letölthető.Beküldési határidő: 2011. május 2. (hétfő) Döntő

Az első fordulóban elért eredmények alapján 6 csapat (de iskolánként legfeljebb 1) mérheti össze tudását a döntőben, ahol mindhárom témakörből lesznek feladatok.

A döntő tervezett időpontja: 2011. május 25.Nevezés:

A versenyre nevezni az 1. forduló feladatsorának beküldésével lehet.

Nevezési díj nincs, a vetélkedőn való részvétel mindenki számára ingyenes.

Díjazás:
A döntőbe jutott csapatok helyezésüktől függően tárgyjutalomban részesülnek, emellett a versenyben győztes csapat tagjai térítésmentesen részt vehetnek a 2011 őszén induló felvételi előkészítő szakkörünkön.

Az első forduló eredményei az iskola honlapján megtekinthetők lesznek.

A vetélkedővel kapcsolatos kérdéseket erre az e-mail címre kérjük elküldeni: varhidigy@rmg.sulinet.hu

Mindenkinek eredményes versenyzést kívánunk!

TÁMOP 3.4.3-2008 / 2-2009-00525