Nagy létszámú diák képviseli iskolánkat a Varga Tamás Matematika Verseny, illetve a Bátaszéki Matematika Verseny döntőjében.  A Varga Tamás Matematika Verseny döntőjébe jutott:
7. évfolyam – Regős Krisztina, Gyulai-Nagy Szuzina, Laczkó Adrienn, Széles Katalin
8. évfolyam – Volford András, Nagy-György Zoltán, Márton Boldizsár, Nagy-György Pál, Szabó Benedek, Pap-Takács Gergely, Herceg László A Bátaszéki Matematika verseny döntőjébe jutott:
7. évfolyam – Gyulai-Nagy Szuzina, Kohlmann Dániel, Regős Krisztina, Széles Katalin
8. évfolyam – Márton Boldizsár, Nagy-György Pál, Nagy-György Zoltán A hetedikesek felkészítő tanárai mindkét versenyen Ábrahám Gábor és Tigyi István tanár urak voltak. A nyolcadikosokat Ábrahám Gábor tanár úr készítette fel.