A Megyei Mezei Futóversenyen a következő szép eredmények születtek:
Az V. korcsoportos fiú csapat ezüstérmes lett, így az országos döntőbe jutott. Tagjai: Tarnai László, Kovács Dénes, Balogh Gergő, Gera Ádám, Krokavecz Simon. Egyéniben Tarnai László megnyerte a versenyt, így ő ebben a számban is országos döntős. Kovács Dénes a 7. helyezett lett.
Az V. korcsoportos lánycsapat 4. helyezést ért el. Tagjai: Csatári Marianna, Hajdú Hanna, Vidovics Réka Topal Leila, Ondrik Imola. Egyéniben Topal Leila a dicséretes 8.helyen futott be. (Úszásban megyei 2.lett.)
A VI. korcsoportban a fiú egyéniben Vilbergson Viktor a 10. helyen ért célba. (Az országos úszó diákolimpián elért 5. helye után egy újabb nagyszerű eredmény!)
A lányok is dicséretesen szerepeltek. Szokol Mónika óriási harc végén a 3. helyen sprintelt be, míg Varga Réka 5. lett! Szokol Mónika így bejutott az országos döntőbe!