Országos elismerést kapott a rádió és az újság!
Májusban rendezte meg 16. sajtófesztiválját a DUE Médiahálózat, melyre iskolánk két médiuma, a rádió és az újság szerkesztősége is meghívást kapott. A Rádió RMG főszerkesztője, Marton Sándor (11.T) az olvasásról készített műsort, melyben az okokat keresi, hogy a fiatalok miért nem olvasnak vagy ha olvasnak, miért nem értik meg azt. A munkát a zsűri második helyezéssel jutalmazta az ,,Év diákrádiósa” kategóriában. Az iskolaújság, a RadnótiSOKK az ,,Év iskolaújságja” kategóriában indult, sikerrel. A bírák kiemelték az újság tördelését és színes témáit is. A Dobó László (11.M) vezetésével megjelenő lap a zsűri harmadik helyezését nyerte el. Az országban egyedüliként csak a Radnóti Gimnázium ért el helyezést a rádiós és újságírós kategóriában is!

Te mit kívánsz?
Idén is elindította kutatását a Rádió RMG. A szerkesztők ebben az évben is kíváncsiak, milyennek képzelitek el a sulirádiót, milyen változtatásokat szeretnétek, milyen műsorokat hallgatnátok szívesen. Keresd fel a Rádió RMG weboldalát és töltsd ki a kérdőívet! http://radio.rmg.hu