Iskolánk első alkalommal rendezi meg a Radnóti Tavaszi Kulturális Fesztivál iskolai és városi rangú művészeti seregszemléjét hagyományteremtő szándékkal. A napi programokon diákok és művészeti csoportok lépnek fel.

A program 4 napján egy-egy művészeti ág kap helyet vendégelőadókkal, vendégdiákokkal és tanárokkal.

Április 7-e a zene (komoly- és könnyűzene) és tánc (néptánc is) napja. Vendég lesz: Pleskonics András, aki rocktörténeti előadást tart.
Április 8-a a filmé, Szabó András (Széchenyi I. Gimnázium) művésztanár tart diaporáma előadást, Erdélyi Eszter tanárnő (Deák F. Gimnázium) hozza diákjait és filmes alkotásaikból mutatnak ízelítőt.
Április 9-e a színházé, Gyüdi Sándor lesz vendég, valamint a Délikert Népszínház gyermek színjátszói lépnek fel a radnótis produkciók mellett.
Április 10-én, csütörtökön versünnepet tart az iskola A magyar költészet napjának tiszteletére. Vendég lesz: Fekete Gizi színművésznő és Olasz Sándor, a Tiszatáj főszerkesztője.

A programok 14.30-tól kezdődnek.

Szeretettel várjuk vendégeinket, minden volt és mostani radnótist, szülőket, barátokat, érdeklődőket!

Mindenkinek kellemes élményt, tartalmas szórakozást kívánunk!