1998A

Igazgató:

Gál Béla

Tanárok:

Kocsis Illés osztályfőnök, Dr. Koyné Fehér Zsuzsanna igh., Vincze István igh., Drevenka István, Dr. Pórné Berencz Erzsébet, Pasek Béla, Dr. Kiss Istvánné, Dr. Tóth Sándor, Schultz János, Mari Kálmánné, Meleg István, Csotó Nagy Mária, ifj. Láng Imre, Sántháné Dr. Szeghy Andrea, Mike Csaba, Vinczéné Szabó Katalin, Balangó László, Dr. Kovácsné Bakacsi Judit, Dr. Tóth Béla, Dr. Ferkéné Bujdosó Mária, Fekete Miklós, Dienes Árpádné, Illés Mihály, Győriné Sárosi Erzsébet, Prókai Szilveszter, Lancsa Jánosné.

Diákok:

Ács Katalin, Bacsa Sarolta, Baranovszky Edit, Éles Éva, Groma Gergely, Horváth Erzsébet, Kónya Gábor, Kukovecz Máté, Kübeki Katalin, Nyerges László, Orvos Gábor, Orvos Péter, Őze Szilvia, Pajor Sándor, Paróczy Zsuzsanna, Perjés Edit, Pintér Sándor, Portörő Péter, Presztóczki Barbara, Pribek András, Seller Károly, Sipiczki Tamás, Szabó Beáta, Szepesi Mihály, Szunyog Andrea, Táborosi Ilona, Tóth Árpád, Török Beáta, Veres Rafael