1997C

Igazgató:

Gál Béla

Tanárok:

Dr. Koyné Fehér Zsuzsanna osztályfőnök, igh. Dr. Szabó Edit ny. igazgató, Vincze István igh., Mike Csaba, U. Nagy István, Kocsis Illés, Simon Sándor, Harcsár Zoltán, Dienes Árpádné, Sántháné Dr. Szeghy Andrea, Kovács Józsefné, Drevenka István, Wirth István, Schultzné Kádár Ibolya, Fekete Miklós, Dr. Tóth Béla, Vajdáné Sásdi Mercédesz, Várhidi Gyula, Dudás Zoltánné.

Diákok:

Ács Péter, Berente Gabriella, Bitó Júlia, Botka Gábor, Bozóki Olga, Dalmann Ditta, Deme László, Dobó Barbara, Hájas Helga, Hegedűs Veronika, Hevesi Beáta, Kurucz Veronika, Marton Lajos, Marton Szabolcs, Monostory Márk, Muhi Márton, Nagy Zita, Németh Péter, Oláh Krisztián, Paluska Ágnes, Papp Orsolya, Pásztor Zoltán, Péter Ákos, Péter-Szabó Olga, Pópity Emese, Sáringer Lívia, Somogyi Délia, Széll Ágnes, Szentgyörgyi Katalin, Szilágyi Annamária, Szűcs Mónika, Szűcs Róbert, Telek Mónika, Várhelyi Mónika, Zsarkó István, Zsíros Ottó.