1997A

Igazgató:

Gál Béla

Tanárok:

Sántháné Dr. Szeghy Andrea osztályfőnök, Dr. Szabó Edit ny. igazgató, Dr. Koyné Fehér Zsuzsanna igh., Vincze István igh., Drevenka István, Damó Judit, Dr. Tóth Béla, Dr. Kiss Istvánné, Csotó Nagy Mária, Fekete Miklós, Ducsai Géza, Schultzné Kádár Ibolya, Éderné Erki Kornélia, Simon Sándor, Dr. Tóth Sándor, Kocsis Illés, Dr. Pórné Berencz Erzsébet, Takács József, Várhidi Gyula, Lancsa Jánosné, Mike Csaba, Dr. Mező Tamás.

Diákok:

Almási Anita, Benke Éva, Börcsök Éva, Faragó Henriett, Gyuris Petra, Huszár Péter, Kis Emese, Kiss András, Kolozsi Anita, Kovács Anikó, Kurucsai Gábor, Laukó Krisztina, Lele Enikő, Matusek Tamás, Mészáros Adél, Mészáros Erika, Mohácsi Szilvia, Nikolényi Aliz, Papfalvi Erika, Sipos Réka, Süle Zoltán, Tábit Orsolya, Temesvári Klára, Tóth Ágota, Tóth Szeles Anita, Wodala Barnabás, Zagyi Boglárka, Zrupkó Gábor