1996D

Igazgató:

Gál Béla

Tanárok:

Drevenka Istvánné Lovász Ágnes osztályfőnök, Dr. Szabó Edit ny. igazgató, Vincze István igazgatóhelyettes, Dr. Koyné Fehér Zsuzsanna igazgatóhelyettes, Rengei László, Dr. Tóth Béla, Dudás Zoltánné, Kucsora Rozália, Wirth István, Simon Sándor, Rengeiné Magdács Ildikó, Schultzné Kádár Ibolya, Riener Ferenc, Dr. Németh Gábor, Takács József, Dr. Mustárdy Lászlóné, Nagy Gabriella, Dr. Mező Tamás, Mikecz Éva, Dávidné Rácz Gyöngyvér, Papp Ferenc, Pasek Béla, Mike Csaba, Prókai Szilveszter.

Diákok:

Ambrus Lívia, Asztalos Balázs, Beke Szabolcs, Boda Zoltán, Budai Mónika, Csapó Anikó, Fodor Edit, Fodor Katalin, Frányó Ágnes, Gárdián Orsolya, Greskovics Dóra, Győrbíró Norbert, Karsai Endre, Kiss Otília, Kopasz Márta, Koritár Gabriella, Kovács Éva, Láng Erika, Mekitner Zsuzsanna, Mezei Géza, Nagy László, Ormos Péter, Podina Ilona, Rózsahegyi Péter, Szűcs Gabriella, Szűcs László, Terhes Gabriella, Terhes-Kis Marianna, Tornai Domonkos, Váczi Borbála