1996C

Igazgató:

Gál Béla

Tanárok:

Lancsa Jánosné osztályfőnök, Dr. Szabó Edit ny. igazgató, Vincze István igazgatóhelyettes, Dr. Koyné Fehér Zsuzsanna igazgatóhelyettes, Mike Csaba, Dudás Zoltánné, ifj. Láng Imre, Mari Kálmánné, U. Nagy István, Mikecz Éva, Csotó Nagy Mária, Dean Marshall, Dávidné Rácz Gyöngyvér, Schultzné Kádár Ibolya, Éderné Erki Kornélia, Tóth Ferenc, Dr. Galbács Zoltánné, Dr. Tóth Béla, Török Károlyné, Rengeiné Magdács Ildikó, Rengei László, Nagy Gabriella, Pasek Béla, Csányi Sándor, Koncz István, Riener Ferenc.

Diákok:

Arany Vanda, Bajnóczi Dóra, Bódi Andrea, Csernus Edina, Dankó Dóra, Emődi Virág, Farkas Csamangó Erika, Farkas Helga, Fekete Szabolcs, Fodor Emese, Fodor Ildikó, Fülöp Viola, Gaál Judit, Gál Attila, Hocz Krisztina, Jazimiczky Katalin, Kiszely Szilvia, Kránicz Mónika, Lavner Edit, Mihálka György, Nagy Gabriella, Ott Éva, Pálfalvi Csanád, Révész Katalin, Ruzsáli Pál, Sári Anita, Spániel Eszter Katalin, Szabó Balázs, Szilágyi Rita, Szilassi Klára, Szűcs Margit, Szűcs Rita, Varga Csilla, Zsolnai Csilla