1991E

Igazgató:

Dr. Szabó Edit

Tanárok:

Dr. Bánfalvi József nyugalmazott igazgató, Kosztolányi József osztályfőnök, Dudás Zoltánné igazgatóhelyettes, Tóthné Ambrus Lakatos Katalin, Dr. Visy József, Kovács Józsefné, Bálint István, Győriné Sárosi Erzsébet, Halász Tibor, Szigethyné Papp Ágnes, Láng Imre, Dr. Kovácsné Bakacsi Judit, Joó Ete, Éderné Erki Kornélia, Rimóczy Károly, Dienes Árpádné, Dr. Németh Gábor, Damó Judit, Nagy László, Szalma Györgyi, Jaksa Éva, Dudás Zoltán, Síposné Gyarmati Teréz, Bogáthy Attila, Szögi Andrea, Rengei László.

Diákok:

Ábrahám András, Barna János, Benyuska Vanda, Bien Gábor, Bodó Bernadett, Borka Tamás, Csala Márta, Csíkos Gábor, Csiszár Roland, Czecze Hajnalka, Dobó Gábor, Jaksa Anita, Kocsis Péter, Lantos Gabriella, Márki Ágnes, Maurer Mónika, Miklós Andrea, Nemenz András, Ördög Szilvia, Papp Angéla, Praefort Ágnes, Reményfi Orsolya, Sári Réka, Savanya Mariann, Schweickhardt Zsuzsanna, Sprőber Erika, Széll Dezső, Szemán Andrea, Szigethy Gábor, Tóth Beatrix, Tóth Edina, Tóth Zoltán, Varga Beáta, Vígh Adrienn