1962B

Igazgató:

Dr. Bánfalvi József

Tanárok:

Bábitzky Edéné osztályfőnök, Tihanyi Nándor igazgatóhelyettes, Schulter Vilmos, Czucz Anna, Dr. Szántó Lőrinc, Szabó Istvánné, Bálint István, Lévay Béla, Szigeti Margit, Bánkúti Szilveszter, Ésik Zoltán, Kertész Ferenc, Magyar Ferenc.

Diákok:

Balás Elemér, Balogh Elemér, Benke Zsolt, Csanádi Lajos, Csepella Imre, Deák Attila, Farkas József, Flórián Imre, Forgó Zoltán, Gönczi Gyula, Hegyesi Ferenc, Holli Gyula, Juhász Endre, Kovács Géza, Magyar János, Mandler György, Marschalek Gyula, Martonyi János, Matajsz Pál, Miháltz Gábor Mikó Lénárt, Mucsi Árpád, Nagy József, Nátyi Győző, Nemes István, Pigniczki János, Révész Mihály, Rózsahegyi János, Salgó Gábor, Sándor Tamás, Szabó Ervin, Szabó István, Szabó János, Szabó József, Szabó Pál, Szilárd László, Torma József, Tóth Lajos, B. Tóth Vilmos, Visy Zsolt.