1941A

Igazgató:

Igazgató: vitéz Dr. Máriaföldy Márton

Tanárok:

+ Babnigg Béla osztályfőnök, Simon Elemér osztályfőnök, Kajdi László, Szegszárdy Boldizsár, Inczédy László, Dr. Für István, Dr. Devich Andor, Szabó Dezső, Dr. Vitos Gerő.

Diákok:

Adamis Géza, Agócsy Pál, Arató György, Bálint Ernő, Benkő Lóránt, Czeisz Lajos, Faragó Endre, Farkas Tibor, Garamszegi Ferenc, Geschek Miklós, Halász Lajos, Horváth József, Institoris Sándor, Cs. Jósa János, Kapovits Mihály, Kóczián Zoltán, Kondor Pál, Lövész Tibor, Ludwig László, Madarász László, Makhult Mihály, Mihály István, Motika Zoltán, P. Nagy Béla, Nyári József, Nyitrai János, Oláh Sándor, Orsy Béla, Paczolay Béla, Papdi József, Petőcz Tibor, Péter István, Regős Pál, Sonnenwirth Pál, Süveges Ernő, Tóth Sándor, Török János, Vajda Sándor, Varga-Dege András. Magántanuló: Balás Zoltán, Detári Dezső, Tóth József.