1935

Igazgató:

Somogyi József

Tanárok:

Bucsy István osztályfőnök, vitéz Bakonyi Imre, vitéz Dr. Máriaföldy Márton, Pellei Emil, Bölcskei Lajos, Németh István, Kovács Buna János, Devich Sándor, Virág Sándor, Dr. Stanghellini Artur.

Diákok:

Aigner Sándor, Ádámkovics János, Bajor Kornél, Bajszár Mihály, Bátky László, Bedő András, Bedő István, Börcsök Emil, Cieczkievicz László, Cseh Ferenc, Donrbach Emil, Dugonics József, Fehér László, Gieszer Nándor Gyula, Görhöny József, Horváth Károly, Klivinyi Károly, Kosztolányi László, Kovács Ernő, Mészáros Lajos, Mészáros László, Ökrös Jenő, Pataki Lajos, Páris Tibor, Perlaki Dezső, Pfeifer Elek, Pisztray László, Rádi Sándor, Rehák Lajos, Schleiszner János, Stock Richárd, Szabó Kálmán, Szendrei Kálmán, Szilber Jenő, Takács Zoltán, Tarajossy Béla, Temesváry György, Tóth István, Vass József, Vinczenti László, Vozári Pál. Magántanuló: Fábián László, Győri Endre, Matkó István.