1931

Somogyi József

Tanárok:

Diákok:

Aigner József Andor, Bakó Péter, Bálint Mihály, Bölcskei Aurél, Czeke Miklós, Cziganek Béla, Csóti Ferenc, Deák Ferenc, Farkas Pál, Fehér Kálmán, Füstös János, Horváth Andor, Horvát Ernő, Izsó Béla, Karlik Gyula, Kittka Gyula, Korzsényi László, Kovács Kálmán, Landesberg György, Luczó József, Lugossy Gyula, Maczelka László, Merkler Sándor, Mihálovits László, Mikuska János László, Szőkefalvi Nagy Béla, Nagy Ferenc, Nagymihály Lajos, Németh Sándor, Orosz Béla, Rabcsák Béla, Reitzer András, Rigó József, Román Kálmán, Schorr Mihály, Stumpf Ferenc, Suták János, Szánthó László, Szentpéteri János, Tettamanti Albin, Trischler Imre, Varasitz István, Vass István, Vetró János, Wechter László, Zsögön Rácz Egon. Magántanuló: Antal Dénes, Kovács Ernő, Szántó Bertalan, Baros Rudolf. Kimaradt: Mogán János Lajos, Zengő Péter.

Tablókép hiányzik