Osztályfőnök:

Igazgató:

Somogyi József

Tanárok:

Babnigg Béla, Bakonyi Imre, Dr. Benkő István, Bölcskei Lajos, Bucsy István, Dávid István, Devich Sándor, Horváth János, Dr. Kaufmann György, Kovács Buna János, Dr. Málly Ferenc, Dr. Máriaföldy Márton, Molnár Sándor, Pazár Béla, Simon Elemér, Dr. Schwerer István. Dr. Jung Sándor iskolaorvos.
Hitoktatók:
Virág Sándor rk., Kuprinczay Ferenc rk., Kiss István, Groholy Jenő g. kath., Durkó Gábor ref., Petró Elek ág. h. ev. Dr. Frenkel Jenő izr., Löwy Emil izr., Gyurgyevics István gör. kath.

Diákok:

Asztaller Péter, Aubermann Miklós, Bauda Vilmos, Benkő László, Bordás Ferenc, Burkovits Sándor, Cseresnyés József, Dugonics Ferenc, Fehér István, Finta Imre, Gabriel Tibor, Gangyi Ferenc, Grébecz Lajos, Győrffy Barnabás, Habermann Károly, Hollós László, Imre Iván, Karlik László, Keller Mihály, Ketter Ernő, Kordoss József, Kovács László, Latzkovits Jenő, Latzkovits László, Licht Imre, Liget Lajos, Magyar Géza, Malina Lajos, Máchánszky Gyula, Megyesi Géza, Molnár Miklós, Nagy László, Nagy Zoltán, Ördögh Gyula, Pacsi Jenő, Pap A. Ferenc, Pesti Géza, Rappensberger Antal, Rott Kálmán, Schillinger Gyula, Schillinger József, Schnúr Fülöp, Solti József, Stachó Géza, Strel József, Stumpf István, Szalay Sándor, Szél János, Szikora Károly, Szilágyi Pál, Talpai Emil, Tóth Ákos, Tulipán István, Vékes Jenő, Wéner Lajos. Magántanuló: Csetri Mihály, Horesnyi János, Imre László, Lévay Nándor, Peics Vilmos, Szegfű Imre, Varga Kálmán.

Tablókép hiányzik