1929

Igazgató:

Dr. Korber Ernő Károly

Tanárok:

Horváth János osztályfőnök, Dávid István, Bölcskey Lajos, Somogyi József, Schwerer István, Devich Sándor, Virágh Sándor,Mally Ferenc, Kovács Buna János.

Diákok:

Balázs Ambrus, Balló László, Bobcsok Emil, Böck Andor, Brenner Viktor, Bugyi Balázs, Csucska János, Czimbalmos László, Daru András, Dölle Attila, Dudás Béla, Gál Imre, Göbel Ervin, Horváth Endre, Hosztiák Pál, Illés Gyula, Imre Győző, Kéménczy János, Koncz Ede, Kovács István, Kovács József, Lázár Gergely, Molnár Elemér, Nagy István, Nagy Zoltán, Nikolics Dániel, Pálfi György, Párducz Béla, Pongrácz Róbert, Schmeltzer Sándor, Schwarcz Ferenc, Szabó Imre, Szabó Kálmán, Szabó Zoltán, Sziráky István, Szirányi László, Taraszovits László, Tokos György, Tóth Kálmán, Tóth László, Vizvári Róbert. Magántanuló: Lippay Lajos, Loósz István, Noé Andor, Szendrényi Vilmos, Tóth Tibor. Kimaradt: Horesnyi János, Schnur Fülöp, Vojnits László.