1919

Dr. Kárpáti Károly

Tanárok:

Diákok:

Bérczy Lajos, Császár Fedor, Cserzy István, Fehér Géza, Fodor Mihály, Havas Ernő, Heinrich Dezső, Juhász Imre, Kiss Gyula, Kugel Árpád, László Imre, Löfler György, Majet József, Martzi Sándor, Mojem György, Molnár Sándor, Muzsay László, Ollop Géza, Papp János, Pecze Sándor, Placht Antal, Putits Emil, Rózsa Jenő, Rózsa Károly, Starkenberg György, Szlávik Károly, Tébesz István, Vaszilcsin Döme, Vigyázó György, Zwirner József.
Kilépett: Kovács József. Magántanulók: Bauer Ferenc, Halász György, Pércsin Balázs, Agocsy István, Balga Lajos, Baranyi Antal.
Magántanuló leányok: Boga Aranka, Buchwald Rózsa, Kőrösy Margit, Nákov Katalin, Szécsi Teréz, Weichherz Anna, Nemeskey Erzsébet.
Az I. katonai tanfolyam hallgatói: Begyik Antal, Bodnár Lajos, Bódi Lajos, Gulyás Jenő, László Mihály, Schneider János, Varga Gyula.
Nem vizsgázott: Mágori Antal
A II. katonai tanfolyam hallgatói: Adler Dezső, Chmelik János, Fürst Béla, Horváth Gyula, Hőnig Ede, Hrdlicska Lajos, Kirchgässner János, Malcovszky Kázmér, Marincs István, Nagy József, Regdon József, Rejtő Jenő, Szabó Béla, Tóth Mihály, Triltsch Antal, Goldstein Dezső.
Nem vizsgázott: Csáki János.
Kilépett: Kis Pál, Sólyom Sándor, Szőke László, Vámos János.

Tablókép hiányzik