1917

Dr. Kárpáti Károly

Tanárok:

Diákok:

Albu Oktáv, Antoni János, Argyelán Ottó, Bach László, Balogh László, Baudisz Ferenc, Bereck Pál, Bosnyákovits Mátyás, Dengl Aladár, Fekete Géza, Havas Fülöp, Joszt Gáspár, Kincs János, Kovács Béla, Kovács Kálmán, Kugel Béla, Lefor Miklós, Macsotai József, Nónay Tibor, Oskó István, Pálfi Aladár, Poszt József, Rácskay László, Roboz Zoltán, Schelt Jenõ, Seifert Bála, Simon Ferenc, Simon Virgil, Solti Mihály, Strifler Mihály, Svéd Antal, Székely Pál, Szívós Károly, Szuchánszki Péter, Veres Károly, Vidák József.
Kilépett: Halász György , Tachauer Ernõ.
A VIII. osztályos rendkívüli tanfolyam hallgatói: Ádám Ferenc, Bach László, Beck László, Dzsimity Zdravko, Fiala Jenõ, Greuling Mihály, Hajnal Béla, Kaczander Ernõ, Kiss Dezsõ, Kiss Károly, Petrovics Tivadar, Róth János, Szlavicsek Mátyás, Szuszik György, Tóth Béla, Ujlaki László. Magántanuló: Contrea Aurél, Fráter Lajos, Jakab József, Mangol Miklós, Preizák Jenõ, Steiner Margit, Zimányi János, Zimmer Ilona.

Tablókép hiányzik