1916

Dr. Kárpáti Károly

Tanárok:

Diákok:

Bőhm József – „hadba vonult”, Csikós Ede, Daru Lajos, Fischer Lajos, Gortva János, Grabler Lajos, Grünfeld Károly, Hamar László – „hadba vonult”, Horváth József, Jankulovics Rezső, Kardos Miklós, Kedacsity Árpád, Kobilyák József, Mangol Miklós – „hadba vonult”, Munteán Mihály, Papp Kálmán, Papp Sándor, Paszer Szlavko, Pokreán Emil, Rapcsán Vilmos, Sundics Radivoj, Susszer Frigyes, Szepessy Nándor, Végh István, Vityé Károly, Zwirner György

Magántanuló:Antoni László, Farkas István, Földes László, Halbrohr László, Jegel Péter, Korossy Virgil, Kuthy Gizella, Ligeti Jenő, Marx Vendel, Mészáros Imre, Parasin Sándor, Pataki Hajnal, Raaber Mátyás, Reitter József, Schäffer Erzsébet, Simkó János, Süli Gáspár, Szabó Ferenc, Szelezsán György, Szígyártó Irén, Weiss Anna.

A VIII. osztályos rendkívüli tanfolyam hallgatói:Albu Aurél, Balog Imre, Basch Hugó, Beleucz Péter, Bőhm József, Glázsy József, Ürményi Hamar László, Huttinger Ferenc, Mariányi Dezső, Mayer Miklós, Menhardt László, Nikolics Milán, Pásztor József, Pencza Kornél, Reiter István, Schmidt Károly, Spalek Lajos, Szarafolyán Károly, Sztaics Trifon, Szűcs Ferenc, Thold István, Wéber Rezső.

Tablókép hiányzik