1914

Dr. Kárpáti Károly

Tanárok:

Diákok:

Bardó Benedek, Czinner Andor, Dolezsál László, Dorner Tibor, Gerhauser Albert, Gräber János, Gyenis Imre, Hack Lőrinc, Hegedűs Ferenc, Horváth Ödön, Imreh Gyula, Ivánkovits József, Kersch Ferenc, Kovács István, Kürti Emil, Lantos Árpád, Lázár Pál, Lipkay Kálmán, Mares Mladen, Márta Iván, Matejin Mility, Nagy Ákos, Novák József, Öhler Dezső, Örlőssy Gyula, Paulyev Illés, Pecze Imre, Peller Kamil, Platt János, Politzer Jenő, Popisti Miklós, Poták Emilián, Rajity Tivadar, Schill Sebestyén, Schwartz Sándor, Solyom Fekete István, Stoján György, Szabó Gy. Géza, Szalay Zoltán, Szekeres István, Szigethi Alajos, Tarján János, Temesváry Ernő, Temesváry László, Tompos Lajos, Torma János, Trauer Ervin, Welter Tamás, Zombory Károly.
Vizsgálatlan: Kaufmann József.
Kilépett: Hekler Gyula. Magántanuló: Abonyi Rezső, Czékus Elemér, Clementis Lászlóné Papp K. Palotay Erzsébet – vizsgálatlan, Reinholz István – vizsgálatlan, Rüdiger Kornél, Szabó Illés, Szamek Sarolta, Veszprémi Etelka. Összesen: 60 fő

Tablókép hiányzik