1913

Dr. Kárpáti Károly

Tanárok:

Diákok:

Augusztin Ágoston, Babarczy József, Bach Imre, Bene Sándor, Birkenheuer Jakab, Blaskovits Béla, Bodolla Béla, Csala Dezső, Csenkey László, Dávid Sándor, Erdélyi Ferenc, Fara György, Franzem Henrik, Gönczi Zoltán, Grüner Arnold, Haupt János, Havas Gyula, Horváth Jenő, Janek Aurél, Jónás Ferenc, Kiss Ödön, Klug Károly György, Knauer Dezső, Knöbl Ádám, Korláth Kálmán, Kovacsevits Pál Barnabás, Krevenka Antal, Krohn Ferenc, Láczay Sz. Kálmán, Nagy László, Neumayer Farkas, Nothof Mátyás, Perényi Andor, Péter Károly, Pozojevich Dezső, Riedler Antal, Rubinek László, Schausz Rezső, Stefan Jakab, Stefan János, Szigeti Ferenc, Szojka Géza, Telbisz Rafael, Tóbiás Árpád, Weiner Albert, Weiner Márk, Wozniczky Béla, Zsombor Miklós.
Kilépett: Goszner Károly, Húf József, Kövér Béla, Mathes József, Rózsavölgyi Lajos.
Magántanuló: Berényi Olga, Székely Ilona, Szigyártó Erzsébet.

Tablókép hiányzik