1911

Igazgató:

Dr. Kárpáti Károly

Tanárok:

Cholnoky Károly, Csapó Ödön, Dávid István, Lukáts László, Pazár Béla, Peidl Imre.

Diákok:

Abelsberg Pál, Abos Ernő, Achum János, Aradszki Iván, Beck József, Becker Antal, Beczk Sándor, Borcsiczky Imre, Ciurciu Demeter, Czibula Béla, Deutsch Ármin, Dobosán Emil, Donáth Miksa, Fejes Ágost, Fidy Géza, Gelbmann Miksa, Grűnbaum Samu, Hajabács László, Halmágyi Ferenc, Horváth Lajos, Johannisz Vilmos, Keck Ödön, Kisteleki Károly, Lakner Antal, Löffler László, Melis Ferenc, Nagypál István, Pakos Pál, Plank Ödön, Pohrer Ferenc, Schnur Gyula, Schoszberger Emil, Schütz József, Schütze József, Simon Aurél, Simon István, Stollmayer János, Szakáll László, Szatmáry Béla, Szántó Ernő, Szentpéteri Béla, Szilier Lőrinc, Szívós Gyula, Szmolenszky Gábor, Szünstein Alajos, Szűts László, Touttenuit Henrik, Trinkl Aladár, Wittwer Márton, Zoppe Péter.
Kilépett: Schadeck Gyula,
Magántanuló: Lichtenegger Margit