1907

Dr. Kárpáti Károly

Tanárok:

Diákok:

Bandenburg József, Baranyai Zoltán, Baron László, Bálint Gyula, Beller Péter, Berger Zsigmond, Breuer Ernő, Brück Nándor, Cserei Árpád, Donáth Bernáth, Földváry Aurél, Franzen Kálmán, Giel János, Glázsi Antal, Gyurin Milenko, Häuszler Zsigmond, Jahoda József, Kelety Béla, Kilczer Mihály, Kindl József, Kleitsch Ede, Koch Miklós, Krepil János, Kunszt Győző, Laping Miklós, Lauer János, Lauer Miklós, Loeszl János, Mátyás Miklós, Meisl József, Merle Mátyás, Mérai Imre, Michel József, Pető Jenő, Reichenthal Ernő, Réti (Rozenzveig) Miksa, Rónai Soma, Schanzer Gyula, Sessler János, Steiner Emil, Sugár Miklós, Szabó Ferencz, Szadorf Fülöp, Szüts József, Ternesz Ferencz, Toponarszky Pál, Venczel Géza, Vígh Gyula, Zsák Győző, Zsiday Imre.
Kilépett: Dulin Hugó, Kriegner Kálmán – magántanulóvá lett.
Magántanuló: Váradi (Weisz) Imre. Összesen: 53 fő