1906

Igazgató:

Dr. Kárpáti Károly

Tanárok:

Pazár Béla osztályfőnök, Szappanos Péter.

Diákok:

Bata János, Biernatek József, Borneas Julián, Bozó Andor, Buday Kálmán, Csala Béla, Csercsovits Károly, Deffert Gáspár, Farkas Lajos, Fábián Ernő, Fábián László, Freyler Elemér, Fritz János, Glücksthal Lajos, Goldstein Manó, Grűn Béla, Hazai Elemér, Istók Barnabás, Kalabusz Gyula, Klein Sándor, Kövesi Ferenc, Lippai István, Magyar Jenő, Mayer Oszkár, Michelsz Péter, Molvay Aladár, Nagy Gyula, Panyiczky Elemér, Pártos Imre, Regdon Sándor, Rottenberg Ödön, Schreiber Miklós, Serbán Mihály, Szalay István, Szántó Gyula, Tavasz Károly, Tolnai Árpád, Vass Árpád, Vaszilcsin Béla, Vén Ferenc, Weisz Rezső, Wiener Imre, Zimmer Péter, Zsupunszky Izidor. Magántanuló: Opre Mihály Gergely. Kilépett: Dalmay Ákos, Lőrinczi Balázs.

Megjegyzés:

Az osztálykép a tanulók első osztályos korában, az 1898/99. tanév vége felé készülhetett. A képen középen: Dr. Kárpáti Károly igazgató, jobbról Pazár Béla osztályfőnök. A felvételen 38 tanuló látható. A gimnázium végzésekor – 1906-ban – 47 tanuló alkotta az osztályt.